Belçika Konsolosluğu Ankara

Belçika Konsolosluğu Ankara temsilciliği adli işlemlerden nüfus kayıt işlemlerine kadar sorunsuz şekilde hizmet vermektedir. pasaport talep ve yenileme adımlarını da Mahatma Gandi Caddesi, 55 06700 Gaziosmanpaşa adresinde yer alan Ankara temsilciliği aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. İşlem akışında hangi belgelere ihtiyaç duyulacağından başlayarak diğer resmi prosedürlere kadar tüm adımlarda bilgilendirileceksiniz. Belçika Konsolosluğu işlemlerinizde bireysel olarak hareket etmek istemiyorsanız anında uzman temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Temsilcilerimiz işlem akışına dair tüm bilgilerin tarafınıza iletilmesini mümkün kılar.

Belçika Konsolosluğu İstanbul

Belçika Konsolosluğu İstanbul temsilciliğinin adresi Sıraselviler Caddesi numara 39dur. Adli ve idari işlemlerden evlilik, doğum ya da ölüm bildirim adımlarını da bu adresten tamamlama hakkınız vardır. pandemi sebebi ile bazı işlem gruplarının dijital olarak tamamlanmasına da imkan tanınmaktadır. İstanbul temsilciliği ile iletişime geçtikten sonra sizin işlem grubunuz dijital talep adımlarına uygun ise gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Bu şekilde kalabalık ortamlara girmeden resmi adımların tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz.

Belçika Konsolosluğu İletişim

Belçika Konsolosluğu iletişim numarası +90-312-405-6166 olarak belirlenmiştir. Bu numara Ankara temsilciliğine aittir. Kişilerin sadece mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarını kullanmasına imkan tanınmaktadır. İletişim numarasının yanı sıra mail adresi üzerinden de bilgi alma hakkınız vardır.

Belçika Konsolosluğu mail adresine göndermiş olduğunuz iletiler en kısa sürede yanıtlanacaktır. Türkiye’de yer alan Belçika vatandaşlarının resmi işlem akışlarına dair mağdur olmamaları için gerekli olan tüm tedbirler alınmıştır. Firmamız da bu işlem akışında size yardımcı olacaktır.

Belçika Konsolosluğu Randevu

Belçika Konsolosluğu randevu alma adımlarını telefon numarası üzerinden ya da online sistem aracılığı ile tamamlama hakkınız vardır. Randevu almanızın sonrasında gün ve saatte değişimde bulunmak isterseniz anında belirtilen numaradan yeniden iletişime geçme fırsatınız da olacaktır. Randevusuz gelen kişilerin işlemlerinin ret yanıtı alabileceği de ayrıca bildirilmelidir. Randevu almanın bir diğer olumlu boyutu da işlem akışında hangi belgelere ihtiyaç duyulacağına dair tarafınıza bilgilendirme sunulmasıdır. Bu şekilde belgeleri derleyerek konsolosluğa gelerek işlemin sonuçlanmasını daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. Sonuç aşamasına dair iletişim numaralarınız üzerinden haberdar edileceksiniz.